Сергій
Коли з'явиться тест з фахової підготовки для вчителів трудового навчання? Два дні немає. Завтра останній день
dovzhenko
Як пройти квест , де його знайти ?
dovzhenko
http://virtual.at.ua/web-guest-2018/instrukcia.zip , у мене не працює ця силка
Лариса. Як скачати інструкцію до веб-квесту, який відбудетьс
Лариса. Як скачати інструкцію до веб-квеста, який відбудеться 23 грудня 2018 року? За посиланням не виходить.
Serg
eduardvlad2016, - потрібно уважно прочитати інструкцію до проведення вебінару. Розміщена на сайті в розділі "Вебінари"
eduardvlad2016
Як зареєструватися для участі в вебінарі 14.09. 2018 підкажіть
Serg
ПРОДОВЖЕННЯ. Якщо уважно порахувати кількість символів, то їх буде рівно 20, а отже пароль - число 20. Можливо, ви враховували крапку в кінці речення, яка в даному випадку була відсутня, чи не знали, що пробіл між словами - це також символ. Як бачите - нічого складного.
Serg
Шановний Мася. По перше, дана сторінка створена для обговорення навчальної програми, а не висловлення вашої думки на іншу тему. По друге - написавши "що за безглуздя" ви чомусь забули додати "на мою думку". 3) Після слова "Поясніть" знову ж таки має йти "будь ласка". 4) У завданні було 2 прислів'я, які складалися з різної кількості символів. Меншу кількість символів мало "Як дбаєш, так і маєш".
Мася
Що за безглуздя? Поясніть, що означає знайти суму кількості символів у меншому прислів'ї? Я вжа спробував все що можна, але пароль постійно неправильний, хоча прислів'я правильне!
Serg
Я не завжди поділяю думки дописувачів, але вважаю, що кожен має право висловити своє відношення до проблеми
Красавчик
я теж за старі методи. Мене колись учили краще і хоч я не роблю в школі але переживаю за свго сина в 9 класі - він не вміє і половини того, що мене колись навчили. Хіба це правильно?
Олексій
Не подобається розділ програми "Очікувані результати". Ніби все і правильно, але відсутній єдиний підхід по всій Україні та єдині теми. Хтось видає це за досягнення, але я вважаю, що це не правильно - має бути один стандарт для всіх незалежно від вчителя, його знань і умінь. Боюся, що після такого "загравання" в демократію скоро настане "прозріння" і повернемося до старої системи.
Т.В.К.
аби не помінняли програму знову а так все добре
Василий О
А мне пока нравится. Вот только дожить бы до конца учебного года! И дети делают в основном то, что хочется им.
Serg
Шановні колеги. На методичних об'єднаннях перед початком навчального року у вас мали пройти майстер-класи по розробці календарних планів за оновленою навчальною програмою. Але за моїми даними, більша половина вчителів не розробляє календарні плани самостійно, а користується чужими напрацюваннями. Чому?
Serg
Шановний ххх, мій педагогічний стаж 33 роки і я добре знаю, що там відбувається. А от чи ви там працювали і скільки часу?
xxx
сам попробуй поробити в школі!
Serg
Змушений нагадати, що в змішаних групах при календаризації програми потрібно обов'язково вибирати для одного виробу ДВІ технології (одна для хлопців + одна для дівчат), крім деяких випадків. В школах переважна більшість саме змішаних груп. Тому прохання не працювати за старою схемою:"Як я вибрав, так і буде", а враховувати потреби дітей, їх гендерні особливості.
Петрович
А в учителей обслуживающего труда как правило выбирают шитье или вязание. Совпадение? Не думаю! smile
Марчелло
Мне нравиться новая программа. Больше конкретики, свободы действий учителя в планировании. Ну а то что на уроке, в одном кабинете - девчата и ребята выполняют разную работу - так это мы проводили на каждом уроке. Мои девчата чаще выбирали вариант работы парней - поднимали свою самооценку, рейтинг. Подтверждение на сайте - master22.ucoz.ua
ххх
де знайти новий закон про освіту???
Руслан
Тетяна, задайте це питанння на фейсбуці - https://www.facebook.com/groups/1775468302718754/?fref=ts
Тетяна
Ніяк не збагну як можна в одному кабінеті одночасно виготовляти виріб дівчатами і хлопцями різними технологіями (інструментами). Хто підкаже?
Serg
Відповідь Руслану тут http://virtual.at.ua/faq/
Руслан
Підскажіть, за якою схемою оформляти плани уроків за новою програмою (дайте зразок схеми або посилання на неї). Буду Вам вдячний.
Petja
А мені нравиться!
Світлана
Через рік знатимемо точно, що це за програма
Serg
Програма для загальноосвітніх навчальних закладів “Трудове навчання. 5-9 класи» затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804